OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 26 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 25. 09. 2022r.

 1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

27 września 2022 – Wtorek – Św. Wincentego a Paulo 
28 września 2022 – Środa – Św. Wacława 
29 września 2022 – Czwartek – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 
30 września 2022 – Piątek – Św. Hieronima 
01 października 2022 – Sobota – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W Poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy Wieczystą Adorację w Naszej Parafii. W kaplicy Adoracja będzie trwała całą noc i dzień. Zakończenie Adoracji i Błogosławieństwo we Wtorek przed Msza św. o godz. 17.00. Zachęcam do osobistej modlitwy i taki podział obowiązków by znaleźć czas na chwilę wyciszenia i powierzenia Bogu codziennych spraw naszego serca.
 2. W związku z otrzymaną od katechetów listą dzieci wypisanych przez Rodziców z lekcji religii w nowym roku szkolnym, przypominam, że rozwijanie wiary u dzieci jest obowiązkiem Rodziców wynikających z sakramentu Chrztu Świętego w którym przed Bogiem składali zobowiązanie do wychowania dziecka w wierze. Brak udziału w katechezie jest także rezygnacją z sakramentów 1 Komunii Świętej, Bierzmowania oraz z pogrzebu katolickiego.
 3. W Środę w Kościele o godzinie 17. 00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty remontowo-gospodarczej.
 5. W sobotę rozpoczynamy Październik – miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą będziemy odprawiali od Poniedziałku do Soboty w łączności z Mszą Świętą. Natomiast w Niedzielę w kościele o godz. 15.30. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8; Sobota – Ministranci. Zapraszam chętnie dzieci do prowadzenia modlitwy różańcowej w kaplicy.
 6. W Niedzielę 2 października po Mszy św. o godz. 11.30, spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w roku duszpasterskim 2022/2023.
 7. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023.
 8. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodzinę: Rembeckich, a do Kościoła Rodziny Muzioł i Zając;
 9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Marcin Wieczerzak, lat 47, Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019