OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 18. 09. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

21 września 2022 – Środa – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
23 września 2022 – Piątek – Św. o. Pio

1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Zalaś i Kowalonek, a do Kościoła Rodziny: Siepak, Duszyn, Baran, Burakiewicz;
  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Jerzy Lisiecki, lat 71, Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.