OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 11. 09. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

 

13 września 2022 – Wtorek – św. Jana Chryzostoma 
14 września 2022 – Środa – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 
15 września 2022 – Czwartek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej 
16 września 2022 – Piątek – Św. Korneliusza i Cypriana 

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. Przy naszej Parafii powstaje 4 Róża Żywego Różańca – Rodziców modlących się o swoje dzieci. Rodzice zrzeszeni w Róży zobowiązują się do odmawiania każdego dnia choćby dziesiątki różańca. Chętne osoby do podjęcia modlitwy za swoje dzieci i wstąpienie do Żywego Różańca proszę o kontakt z Panią Jagodą Brończyk lub ks. Proboszczem.
  5. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można już zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  6. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Łaska i Trokowska, a do Kościoła Rodziny: Baranowskich, Boguckich, Bąk i Leszczyńskich;
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Robert Kuligowski, lat 56, Janina Krzoska l. 83; Polecajmy Ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie … „
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019