Zaproszenie na próby scholi parafialnej

Przy naszej parafii od 11 lat działa Schola Parafialna „Promyczki”, w której dzieci śpiewają na Boże Chwałę w kościele parafialnym w niedzielę podczas Mszy Świętych o godzinie 11.30. Próby scholii odbywają się w soboty dwa razy w miesiącu od 11.00 do 12.30 w salce parafialnej przy plebanii w Małej Nieszawce. Poza wspólnym śpiewem dzieci mają organizowane spotkania integracyjne (wyjścia do kina, wyjazdy do Domów Opieki) oraz wycieczki i pielgrzymki (byliśmy już w Gietrzwaldzie, Olsztynie, Płocku, Poznaniu, Pniewach i Chełmnie).  Scholę prowadzą Barbara Krzemińska i Anna Garncarek. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w scholii parafialnej i ubogacania liturgii śpiewem. Dodatkowe informacje pod numerem 608 498 823.