OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 4. 09. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

08 września 2022 – Czwartek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. W dzisiejszą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30, spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w nadchodzącym roku duszpasterskim 2022/2023.
  3. W Sobotę 10 września br. na godz. 15.00 zapraszamy na Msze Świętą z okazji Gminnych Dożynek, która zostanie odprawiona na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury.
  4. Przy naszej parafii od 11 lat działa Schola Parafialna „Promyczki”, w której dzieci śpiewają na Boże Chwałę w kościele parafialnym w niedzielę podczas Mszy Świętych o godzinie 11.30. Próby scholii odbywają się w soboty dwa razy w miesiącu od 11.00 do 12.30 w salce parafialnej przy plebanii w Małej Nieszawce. Poza wspólnym śpiewem dzieci mają organizowane spotkania integracyjne (wyjścia do kina, wyjazdy do Domów Opieki) oraz wycieczki i pielgrzymki (byliśmy już w Gietrzwaldzie, Olsztynie, Płocku, Poznaniu, Pniewach i Chełmnie).  Scholę prowadzą Barbara Krzemińska i Anna Garncarek. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w scholii parafialnej i ubogacania liturgii śpiewem. Dodatkowe informacje pod numerem 608 498 823.
  5. Przy naszej Parafii powstaje 4 Róża Żywego Różańca – Rodziców modlących się o swoje Dzieci. Rodzice zrzeszeni w Róży zobowiązują się do odmawiania każdego dnia choćby dziesiątki różańca. Chętne osoby do podjęcia modlitwy za swoje dzieci i wstąpienie do Żywego Różańca proszę o kontakt z Panią Jagodą Brończyk lub ks. Proboszczem.
  6. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można już zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  7. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Niewczas, a do Kościoła Rodziny: Jeszke, Lendzion, Kwiatkowskich;
  8. W niedzielę 11 września w godzinach od 9.00 do 14.00 w KRWIOBUSIE przy sali ELEMA w Małej Nieszawce, odbędzie się kolejna Akcja Honorowego Krwiodawstwa, na którą zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 18 roku życia.
  9. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019