OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 21 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 21. 08. 2022r.

 1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

22 sierpnia 2022 – Poniedziałek – Najświętszej Maryi Panny Królowej 
24 sierpnia 2022 – Środa – Święto św. Bartłomieja, Apostoła 
26 sierpnia 2022 – Piątek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej 
27 sierpnia 2022 – Sobota – Św. Moniki 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w    naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
 2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 3. W Piątek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy. Na Mszy Św. o godz. 17. 00 odnowienie Ślubów Jasnogórskich Narodu.
 4. W Niedzielę 4 września po Mszy św. o godz. 11.30, spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w nadchodzącym roku duszpasterskim 2022/2023.
 5. W Niedzielę 4 września br. na godz. 11.30 do Kaplicy zapraszam wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców na Msza Święta z okazji Nowego Roku Szkolnego 2022/2023 w której będziemy prosili o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wszystkich Rozpoczynających Rok Szkolny.Podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone tornistry, plecaki oraz przybory szkolne uczniom klas pierwszych szkoły podstawowej.
 6. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można już zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
 7. Zapowiedź przedślubna:

W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

 1. Hubert Fiszer, kawaler, zam. Toruń
 2. Dominika Śliżewska, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

 1. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Lewandowskich, Jabłońskich, Olszewskich, a do Kościoła Rodziny: Wyrzykowskich, Brończyk, Miłkowskich, Kuna;
 2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019