OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 20 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 14. 08. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

15 sierpnia 2022 – Poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
17 sierpnia 2022 – Środa – Św. Jacka
20 sierpnia 2022 – Sobota – Św. Bernarda

1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. W Poniedziałek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to uroczystość nakazana tzn. z obowiązkiem uczestnictwa we Mszy Świętej. Tego dnia Msze Św. odprawiamy w porządku niedzielnym. Na każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów przyniesionych do kościoła.
  3. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  4. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można już zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  5. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Więckowskich Siekluckich i Grabickich, a do Kościoła Rodziny: Dąbrowicz, Masłowskich, Kościńskich, Olejarczyk;
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.