OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 31. 07. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

01 sierpnia 2022 – Poniedziałek – św. Alfonsa Marii Liguoriego
04 sierpnia 2022 – Czwartek – św. Jana Vianneya
06 sierpnia 2022 – Sobota – Święto Przemienienia Pańskiego

1. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 30.
Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta.

1. Zapowiedzi przedślubne: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Paweł Muzioł, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Dominika Szprengiel, panna, zam. Toruń (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można już zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2023. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  2. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Bargiel, Lech, Majorkowskich, a do Kościoła Rodziny: Olszewskich;
  3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.