OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 24. 07. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

 

25 lipca 2022 – Poniedziałek – Święto św. Jakuba, Apostoła 
26 lipca 2022 – Wtorek – Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP 
29 lipca 2022 – Piątek – Św. Marty, Marii i Łazarza 

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dniach 24 – 31 lipca 2022 będzie obchodzony 23 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjnąAkcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Z tej racji w dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. zostanie odprawiony obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenie pojazdów. Po Eucharystii wyjdziemy na parking i poświęcę pojazdy. Podczas obrzędu poświęcenia, będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty remontowo-gospodarczej.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Jasińskich, Śmiechowskich, Rosińskich, a do Kościoła Rodziny: Grabowskich i Kolasińskich.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

Parafiamalanieszawka.pl - 2019