OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 16 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 17. 07. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

22 lipca 2022 – Piątek – Święto Św. Marii Magdaleny 
23 lipca 2022 – Sobota – Święto Św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dniach 24 – 31 lipca 2022 będzie obchodzony 23 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjnąAkcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Z tej racji w przyszłą Niedzielę po każdej Mszy św. zostanie odprawiony obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenie pojazdów. Po Eucharystii wyjdziemy na parking i poświęcę pojazdy. Podczas obrzędu poświęcenia, będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Małachowskich, Masłowskich, Jurczuk, Olszewskich, a do Kościoła Rodziny: Dąbrowskich, Chittok, Ewa Olszewska.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019