OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 14 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 26. 06. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

06 lipca 2022 – Środa – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

08 lipca 2022 – Piątek – Św. Jana z Dukli

1. Składam Serdeczne Bóg Zapłać uczestnikom parafialnej pielgrzymki do Portugalii i Hiszpanii, którzy ufundowali dla Parafii Figurę Matki Bożej Fatimskiej. Poświęcenia figury dokonamy na Mszy św. o godz. 10. 00. Niech Maryja wyprasza nam zdroje łask i oręduje za nami u Swego Syna.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

1. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Wiesiak, Krycińskich, Piątkowskich, a do Kościoła Rodziny: Stachowiak i Ziółkowskich;
  2. Zapowiedź przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Kacper Dąbrowicz, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Monika Maria Masłowska, panna, zam. Mała Nieszawka (Zapowiedź 2)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Józef Pomin, lat 68, Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.