OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 15. 05. 2022r.

 1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

16 maja 2022 – Poniedziałek – Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W tym tygodniu nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z wieczorną Mszą Święta o godz.00
 2. W Środę w Kościele o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
 3. W Sobotę 14 maja o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym, przeżywaliśmy w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 35 Dzieci przystąpiło do Komunii Świętej. Proszę o modlitwę w intencji Dzieci, aby wzrastały w łasce i mocy Bożej, karmiąc się Ciałem Chrystusa.
 4. Od 16 do 20 maja będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne tego tygodnia będą odprawiane w Kościele Parafialnym.
 5. W piątek z okazji Święta Szkoły i Patrona Jana Pawła II, zapraszam Społeczność Szkoły w Małej Nieszawce do kaplicy na godz. 9.00 na Msze Świętą w intencji Społeczności szkolnej.
 6. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 7. Dobiegł końca remont salki parafialnej Składam wielkie podziękowanie Państwu Dorocie i Eugeniuszowi Olszewskim za prace remontowe, Państwu Paulinie i Marcinowi Wiśniewskim za prace elektryczne, Państwu Monice i Adamowi Stachowiak Firmie Falkon za montaż rolet i drzwi, wszystkim Parafianom, którzy przyczynili się dzięki kolektom remontowym do zakupu wyposażenia salki parafialnej. Dziękuje Rodzicom ze Scholii Promyczki i członkom Róż Różańcowych za pomoc w skręcaniu mebli. Niech salka służy próbom Scholii, spotkaniom Żywego Różańca i wszelkiego rodzaju spotkaniom parafialnym. Wyrażam z serca płynące podziękowania i wielkie Bóg zapłać za nasza kolejna parafialna inwestycje.
 8. Od Poniedziałku przystępujemy do malowania kaplicy parafialnej. Dlatego w sobotę na godz. 10. 00 proszę chętnych członków Żywego Różańca oraz parafian do pomocy w sprzątaniu po remoncie.
 9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzicom Dzieci, które przystąpiły  do I Komunii Świętej na zakończenie Białego Tygodnia, a w Kaplicy: Wspólnotom Żywego Różańca.
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019