OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 1. 05. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

03 maja 2022 – Wtorek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
04 maja 2022 – Środa – Św. Floriana
06 maja 2022 – Piątek – Święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba

1. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty w łączności z wieczorną Mszą Święta o godz 17. 00
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  3. Od Środy 4 maja o godz. 18.00 w Kościele parafialnym rozpoczynamy próby do I Komunii Świętej. Obecność dzieci obowiązkowa.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–   I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

–   I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 30. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Święta.

1. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kościele powierzamy Rodzinom: Borek, Guzińskim i Michalik, a w Kaplicy Rodzinom: Walczak i Pindral
  2. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp.: Piotr Kołtun, lat 59. Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
  3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.