OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 27. 03. 2022r.

 

 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
 2. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie ofiary złożonej na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
 3. Po zaczerpnięciu opinii parafian pomimo zmiany czasu na letni, Msze święte w dni powszednie będą całorocznie odprawiane o godz. 17. 00.
 4. W środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 5. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
 6. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17. 00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15. 30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16. 00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
 7. W I piątek miesiąca – od godziny 9. 30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Droga Krzyżowa i Msza Święta. Po Mszy świętej spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
 8. W przyszłą niedzielę 3 kwietnia po Mszy Świętej o godz. 11. 30 spotkanie z Rodzicami Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 9. W czwartek 28 kwietnia o godz. 17. 00, Bp Wiesław Śmigiel udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Spotkanie Rodziców Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę 10 kwietnia po Mszy o godz. 11. 30.
 10. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Kamińskich, a do Kościoła: Kroczek i Gołost.
 11. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019