OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 20. 03. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

25 marca 2022 (Piątek) – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Piątek w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy obchodzili 30 rocznicę powstania Diecezji Toruńskiej. Jest to także Dzień Życia i Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 (naprzemiennie w kościele i kaplicy). Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30 w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  4. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Kamińskich, a do Kościoła: Gołaś, Mikulskich, Czaplickich
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019