OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 7 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 20. 02. 2022r.

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

22 lutego 2022 – Wtorek – Święto Katedry św. Piotra Apostoła 
23 lutego 2022 – Środa – Bł. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego 
24 lutego 2022 – Czwartek – Św. Polikarpa 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W przyszłą Niedzielę w ramach duchowego przygotowania do okresu Wielkiego Postu w Kościele Parafialnym po Mszy Św. o godz. 10.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy przed Msza Św. o godz. 16.00.
  4. W dniach od: 22 – 29. 06. 2022r. nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Hiszpanii i Portugalii trasa wiedzie mi.in przez: Fatimę – Obidos – Sintra – Cabo da Roca – Batalha – Alcobaca Nazare – Porto – Santiago de Compostela – Lizbonę. Koszt Pielgrzymki: 4 190 zł + 130 Euro. Szczegółowy program Pielgrzymki na stronie internetowej naszej parafii z zakładce aktualności oraz w gablotach parafialnych. Zostały 3 wolne miejsca.
  5. Spotkanie przedpielgrzymkowe z przedstawicielami biura podróży odbędzie się 21 lutego (poniedziałek) o godz. 17. 30 w Kaplicy.
  6. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Maksymowicz, Grześkowiak, Żbikowskich, Łojek do Kaplicy Rodziny: Bąk, Kalińskich, Rokickich;
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia
Parafiamalanieszawka.pl - 2019