OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 4 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 30. 01. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

31 stycznia 2022 – Poniedziałek – Św. Jana Bosko
02 lutego 2022 – Środa – Święto Ofiarowania Pańskiego
05 lutego 2022 – Sobota – Św. Agaty

1. W Środę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Kolekta przeznaczona na zakon Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Msza Św. w Kościele o godz. 17.00.
  2. W wtorek 1 lutego po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszam i proszę o pomoc w usunięciu ozdób świątecznych, choinek i żłóbka w Kaplicy, a następnie w Kościele.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św.
  4. W przyszła niedzielę tj. 6 lutego na Mszy św. o godz. 11. 30 poświecenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. Spotkanie z Rodzicami.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta. Po Mszy św. Spotkanie kandydatów do bierzmowania.

1. W roku 2021 w naszej parafii: 19 dzieci przyjęło Chrzest Święty, 38 dzieci przystąpiło do 1 Komunii św., odbyło się 12 pogrzebów;
  2. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Baran, Rumińskich, Skrzyńskich do Kaplicy Rodziny: Sowińskich, Rogiewicz.
  3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.