OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 23. 01. 2022r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

24 stycznia 2022 – Poniedziałek – Św. Franciszka Salezego
25 stycznia 2022 – Wtorek – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
26 stycznia 2022 – Środa – Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
28 stycznia 2022 – Piątek – Św. – Tomasza z Akwinu

1. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii, za zaproszenia, wszelką życzliwość, poczęstunki, obecność składam serdeczne Bóg zapłać. Za tydzień przedstawię roczne sprawozdanie.
  2. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św.
  3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w III niedzielę miesiąca podczas kolekty przeznaczonej na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  5. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do Kościoła Rodziny: Chojnackich, Kuligowskich, Węglińskich do Kaplicy Rodziny: Pabjanek, Słabędzkich, Bądzielewskich.
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.