OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 33 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 14. 11. 2021r.

 

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

17 listopada 2021 – Środa – Św. Elżbiety Węgierskiej 
18 listopada 2021 – Czwartek – Bł. Karoliny Kózkówny 
20 listopada 2021 – Sobota – Św. Rafała Kalinowskiego 

 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Święta.
  3. W przyszłą Niedzielę Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny, po Mszy Świętej o godz. 10. 00 rozpoczniemy w kościele adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 16. 00. Na zakończenie adoracji ok. godz. 15. 45 odmówimy litanie do NSPJ i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi (można uzyskać odpust zupełny).
  4. Za tydzień w III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  6. Przypominam o obowiązku przedłużenia pokładnego na cmentarzu parafialnym tych grobów, których minął już 20 letni okres dzierżawy.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Górskich i Sadowskich, a w Kościele Rodzinom: Zawół i Przywitowskim
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019