OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 30 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 24. 10. 2021r.

28 października 2021 – Czwartek – Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Święta.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, którą odprawiamy w łączności z Mszą Świętą.
  3. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15. 30.
  4. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas kolekty III niedzieli miesiąca przeznaczonej jest na prace inwestycyjno-gospodarcze w naszej Parafii.
  5. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Misje za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. W Poniedziałek 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święta z procesją za zmarłych o godz. 10.00 na cmentarzu.
  7. Składam serdecznie podziękowania Państwu Joannie i Ludwikowi Rusinek za trud włożony w wykonanie i sfinansowanie nowego Krzyża na cmentarzu Parafialnym. Dziękuję również Panu Marcinowi Wiśniewskiemu za prace elektryczne związanie z iluminacją Krzyża, a Pani Marcie Laskowskiej i kwiaciarni Bajka za zrobienie kompozycji kwietnej i ofiarowane chryzantemy zdobiące Krzyż. Podczas Mszy na cmentarzu 1 listopada nowy Krzyż zostanie poświęcony.
  8. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Podsiadło i Szatkowskim, a w Kościele Rodzinom: Wójcik, Błach, Wendrowskich i Kosobuckich.
  10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.