OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 29 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 17. 10. 2021r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

18 października 2021 – Poniedziałek – Święto św. Łukasza, Ewangelisty 
20 października 2021 – Środa – Św. Jana Kantego 
22 października 2021 – Piątek – Św. Jana Pawła II 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Święta.
 2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, którą będziemy odprawiali w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów
 3. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15. 30.
 4. W dzisiejszą III niedziela miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 5. W Piątek obchodzimy uroczystość św. Jana Pawła – patrona naszego województwa z tej racji na terenie województwa kujawsko-pomorskiego nie obowiązuje post piątkowy.
 6. W przyszłą niedziele na Mszy Świętej o godz. 11. 30 poświęcenie różańców i książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 7. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 8. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Jasińskich, Śmiechowskich, Rosińskich, a w Kościele Rodzinom: Drozdowskim, Lisieckim i Pabjanek
 9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Kinga Demko, l. 12. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019