OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 28 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 10. 10. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

13 października 2021 – Środa – Bł. Honorata Koźmińskiego 
15 października 2021 – Piątek – św. Teresy od Jezusa 
16 października 2021 – Sobota – św. Jadwigi Śląskiej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę tj. 10 Października w jedności z papieżem Franciszkiem, przeżywamy XXI Dzień Papieski, pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszach Świętych odbywa się zbiórka do puszek na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która pomaga ubogiej, a bardzo zdolnej młodzieży w dalszej edukacji. Pomóżmy stypendystom i wesprzyjmy materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
  2. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Święta.
  3. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, którą będziemy odprawiali w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 i kandydatów do bierzmowana.
  4. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15. 30.
  5. Za przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  6. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
  7. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
  8. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Walskim i Ponin, a w Kościele Rodzinom: Kaleta, Kalemba, Krychowiak
  9. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019