OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 3. 10. 2021r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

05 października 2021 – Wtorek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu 
06 października 2021 – Środa – Św. Faustyny Kowalskiej 
07 października 2021 – Czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11. 30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 2. W przyszłą Niedzielę tj. 10 Października w jedności z papieżem Franciszkiem, będziemy przeżywali XXI Dzień Papieski, pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która pomaga ubogiej, a bardzo zdolnej młodzieży w dalszej edukacji. Pomóżmy stypendystom i wesprzyjmy materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
 3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
 4. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, którą będziemy odprawiali w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 i kandydatów do bierzmowana.
 5. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15. 30.
 6. I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne,  modlitwa różańcowa i modlitwy o powołania.
 7. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi o godz. 8. 00; 10. 00 i 11. 30. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 8. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2022.
 9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Rogiewicz, Bądzielewskich, Słabęckich, Sowińskich i Leszczyńskich, a w Kościele Rodzinom: Kretkowskim i Czerwonka.
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019