OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 26 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 26. 09. 2021r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

27 września 2021 – Poniedziałek – Św. Wincentego a Paulo 
28 września 2021 – Wtorek – Św. Wacława 

29 września 2020 – Środa – Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 
30 września 2020 – Czwartek – Św. Hieronima 
01 października 2020 – Piątek – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 
02 października 2020 – Sobota – Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą Niedzielę po Mszy św. o godz. 16. 00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpoczynamy Wieczystą Adorację w Naszej Parafii. W Kościele Adoracja będzie trwała całą noc do Poniedziałku do godz. 9. 50, następnie od godz. 10. 00 Adoracja będzie trwała w kaplicy. Zakończenie Adoracji i Błogosławieństwo przed Msza św. o godz. 18. 00. Zachęcam do osobistej modlitwy i taki podział obowiązków by znaleźć czas na chwilę wyciszenia i powierzenia Bogu codziennych spraw naszego serca.
 2. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie ofiary złożone w III niedzielę miesiąca na kolektę przeznaczoną na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
 3. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 4. W Piątek rozpoczynamy Październik – miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą będziemy odprawiali w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2, 3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 i kandydatów do bierzmowana.
 5. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15. 30.
 6. Od 1 Października przechodzimy na zimowy czas sprawowania wieczornej liturgii tj. na godzinę 17. 00.
 7. W I piątek miesiąca – Chorych z Komunią Święta odwiedzę od godz. 9.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. O godz. 16. 30 Modlitwa Różańcowa, nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta. Zapraszam Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św., do odprawienia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca. Po Mszy św. spotkanie Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 8. W przyszłą Niedzielę 3 października po Mszy Świętej o godz. 11. 30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Śliżewskich, Sekuła, Juncewskich, a w Kościele Rodzinom: Kireskich, Jóskowskich, Wolskich
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019