OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 19. 09. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

21 września 2021 – Wtorek – Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty 
23 września 2021 – Czwartek – Św. O. Pio  

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  3. W przyszła Niedzielę tj. 26. 09. 21 r. po Mszy św. o godz. 16.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy Wieczystą Adorację w Naszej Parafii. W Kościele Adoracja będzie trwała całą noc do Poniedziałku do godz. 9. 50, następnie od godz. 10.00 adoracja będzie trwała w kaplicy. Zakończenie Adoracji i Błogosławieństwo przed Msza św. o godz. 18.00. Zachęcam do osobistej modlitwy i taki podział obowiązków by znaleźć czas na chwilę wyciszenia i powierzenia Bogu codziennych spraw naszego serca.
  4. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Niewczas, a w Kościele Rodzinom: Kaczorowskim, Bełkowskim, Węgierskim i Pasturek
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019