OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 12. 09. 2021r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

13 września 2021 – Poniedziałek – Św. Jana Chryzostoma 
14 września 2021 – Wtorek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego 
15 września 2021 – Środa – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej 
16 września 2021 – Czwartek – Św. Korneliusza i Cypriana 
18 września 2021 – Sobota – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą niedzielę (12 IX) przeżywamy beatyfikacje kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia i założycielki zgromadzenia Franciszkanek Służebniczek Krzyża i Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi, Matki Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcam do oglądania transmisji telewizyjnej o godz. 12.00 w TVP 1.
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
 3. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2022. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
 4. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 5. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta  przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
 6. Dziękuję naszym pszczelarzom Panom Józefowi Grześkowiak i Tadeuszowi Dussa za ofiarowany nowy Paschał do Kościoła.
 7. Od Wtorku 14. 09. do 21. 09 biuro parafialne będzie nieczynne. Podczas mojej nieobecności będzie mnie zastępował Ks. Zbigniew Walkowiak – Dyrektor Ekonomiczny Diecezji Toruńskiej.
 8. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Krycińskich, Jurczuk, Piątkowskich i Masłowskich
 9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp.: Józef Staniszewski, lat 77, Polecajmy Jego dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie … „
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019