OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 22 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 29. 08. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

03 września 2021 – Piątek – Św. Grzegorza Wielkiego 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2022. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W I Piątek miesiąca tj. 3 września na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania (młodzież klasy 8 i 1 klasy szkoły ponadpodstawowej, oraz starszych którzy z różnych względów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania). Po Mszy spotkanie organizacyjne. Bierzmowanie odbędzie się wiosną 2022 roku.
  4. W Sobotę 4 września odbędzie się wyjazd pielgrzymkowo-rekreacyjny dzieci Pierwszokomunijnych dwóch roczników. Jedziemy do Sanktuarium MB Bolesnej w Chełmnie, ZOO w Gdańsku i Skwer Kościuszki w Gdyni. Zbiórka wyjeżdżających o godzinie 7.45 na parkingu przy Kościele Parafialnym.
  5. W Niedzielę 5 września po Mszy św. o godz. 11.30. spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w nadchodzącym roku duszpasterskim 2021/2022.
  6. W Niedziele 5 września br. na godz. 11.30 do Kaplicy zapraszam wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców na Msza Święta z okazji Nowego Roku Szkolnego 2021/2022 w której będziemy prosili o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla Wszystkich Rozpoczynających Rok Szkolny.Podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone tornistry, plecaki oraz przybory szkolne uczniom klas pierwszych szkoły podstawowej.
  7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

–  I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

–  I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 17. 00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta. Zapraszam Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św., do odprawienia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.

  1. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Grabickich, Więckowskich, Sekleckich natomiast w Kościele Rodzinom: Błażejewskich, Zawadzkich, Gmitrzuk i Mirek
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019