OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 21 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 22. 08. 2021r.

 

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

24 sierpnia 2021 – Wtorek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła 
26 sierpnia 2021 – Czwartek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. Z okazji 10-lecia Scholii Parafialnej „Promyczki” pragniemy zaprosić wszystkie dzieci i młodzież, które od początku istnienia scholii brały w niej czynny udział na uroczystość jubileuszową. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku. O godzinie 16.00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynno-błagalna, po Mszy zapraszamy na poczęstunek przy plebanii, gdzie wspólnie będziemy świętować to uroczyste wydarzenie. Prosimy o zgłoszenie swojej obecności na tydzień przed spotkaniem pod numer: 608-498-823. Organizatorzy.
 2. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2022. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
 3. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 4. W Niedzielę 5 września po Mszy św. o godz. 11.30. spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej w nadchodzącym roku duszpasterskim 2021/2022.
 5. W I Piątek miesiąca tj. 3 września po Mszy Świętego o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania (młodzież klasy 8 i 1 klasy szkoły ponadpodstawowej, oraz starszych którzy z różnych względów nie przystąpili do sakramentu bierzmowania). Bierzmowanie odbędzie się wiosną 2022 roku.
 6. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone podczas kolekty III niedzieli miesiąca przeznaczonej jest na prace inwestycyjno-gospodarcze w naszej Parafii.
 7. W związku ze złożoną rezygnacją Pana Wojciecha Pabjanek z funkcji grabarza, nowym Administratorem Cmentarza zostaje Zakład Pogrzebowy Szczepańczyk. Panu Wojciechowi dziękujemy za dotyczasową pracę.
 8. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Proch, Gołost Niezgoda i Orczykowskich, natomiast w Kościele Rodzinom: Kufel, Trela, Peplińskich i Miłoszewicz.
 9. Koło Gospodyń Wiejskich w Małej Nieszawce zaprasza 28 sierpnia br. na FESTYN w ramach Narodowego Programu Szczepień ” #SzczepimySię z KGW” (czas szczepień: od godz. 9.00-15.00; szczepienia dla dorosłych powyżej 18 r.ż. szczepionką Pfizer, lub J&J, oraz dzieci 12-18 r.ż. szczepionka Pfizer bez zapisu). Dla wszystkich szczepionych upominki; Czeka wiele atrakcji.
  W ramach FESTYNU RAJD ROWEROWY 4 SOŁECTW. Początek g.12.00 przy GCK w Małej Nieszawce;
 10. W Niedzielę 29 sierpnia br. w godz. 9.00-14.00 odbędzie się przy sali ELEMA w Małej Nieszawce ul. Toruńska 186, kolejna Akcja Honorowego Krwiodawstwa na którą zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 18-65 lat. Na Krwiodawców czekają upominki.
 11. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019