OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – 15. 08. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

17 sierpnia 2021 – Wtorek – św. Jacka 
20 sierpnia 2021 – Piątek – św. Bernarda opata i doktora Kościoła 
21 sierpnia 2021 – Sobota – św. Piusa X 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą Niedzielę 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów przyniesionych do kościoła.
  2. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać
  3. Od Poniedziałku – 16 sierpnia w Kościele rozpoczynamy montaż instalacji przeciwpożarowej, który potrwa ok 3 tygodni.
  4. Z okazji 10-lecia Scholii Parafialnej „Promyczki” pragniemy zaprosić wszystkie dzieci i młodzież, które od początku istnienia scholii brały w niej czynny udział na uroczystość jubileuszową. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku. O godzinie 16.00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynno-błagalna, po Mszy zapraszamy na poczęstunek przy plebanii, gdzie wspólnie będziemy świętować to uroczyste wydarzenie. Prosimy o zgłoszenie swojej obecności na tydzień przed spotkaniem pod numer: 608-498-823. Organizatorzy.
  5. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na ten rok. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2022. Osoby chcące zamówić Msze św. Gregoriańską proszę o szybki kontakt.
  6. Dziękuję Panu Waldemarowi Gołaś za wymianę kranu na cmentarzu, a Panu Tadeuszowi Dussa za przegląd gaśnic w Kościele i Kaplicy.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Kosmowskich i Szulc, natomiast w Kościele Rodzinom: Pokora i Stuczyńskich
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019