OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 19 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 8. 08. 2021r.

09 sierpnia 2021 – Poniedziałek – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy
10 sierpnia 2021 – Wtorek – Święto św. Wawrzyńca
11 sierpnia 2021 – Środa – Św. Klary z Asyżu
14 sierpnia 2021 – Sobota – Św. Maksymiliana Marii Kolbego

1. W przyszłą Niedzielę 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów przyniesionych do kościoła.
  2. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Od 16 sierpnia w Kościele rozpoczynamy montaż instalacji przeciwpożarowej, który potrwa ok 3 tygodni.
  3. W tym tygodniu od Poniedziałku do Piątku biuro parafialne będzie nieczynne.
  4. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.