OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 15 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 11. 07. 2021r.

12 lipca 2021 – Poniedziałek – św. Brunona z Kwerfutu
13 lipca 2021 – Wtorek – św. Pustelników Andrzeja Świerada i Bendykta
15 lipca 2021 – Czwartek – św. Bonawentury
16 lipca 2021 – Piątek – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

1. W związku z przygotowaniami do montażu instalacji przeciwpożarowej zostanie przeniesiona instalacja nr stacjonarnego do Kościoła, obecny nr stacjonarny na plebanie został wyłączony. Proszę korzystać z nr tel. komórkowego dostępnego w gablotach i na stronie internetowej.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W przyszłą III niedzielę miesiąca kolekta  przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Gronowskich, Domżalskich, Rusinek, natomiast w Kościele: Rodzinie Gackowskich.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.