OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY – 27. 06. 2021r.

29 czerwca 2021 – Wtorek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła
03 lipca 2021 – Sobota – Święto św. Tomasza, Apostoła

2.  Życzę wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji. Podczas wędrówek i zwiedzania miejsc, odkrywania piękna stworzonego świata i wielkości Jego Stwórcy. Pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii będąc w różnych zakątkach naszej Ojczyny i świata.

3. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie odprawiamy w łączności Mszą Święta.

4. Zapowiedz przedślubna: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Artur Sieklucki, kawaler, zam. w Małej Nieszawce

Anna Kłutkowska, panna, zam. Stalmierzu (Zapowiedź 1)

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

1. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 10. 00 odwiedzę Chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 17. 00. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta.

1. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodzinę: Guzińskich, a do Kościoła Rodziny: Stupak, Insadowskich i Lipowskich
  2. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.