OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 20. 06. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

21 czerwca 2021 – Poniedziałek – Św. Alojzego Gonzagi 
24 czerwca 2021 – Czwartek – Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie odprawiamy w łączności Mszą Święta.
  2. W Sobotę 19 czerwca w Kościele Parafialnym przeżywaliśmy w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 38 dzieci po raz w swoim życiu przyjęło Ciało Chrystusa do swego serca. Dziękuję Rodzicom za rozwijanie łaski wiary u Dzieci i doprowadzenie ich do kolejnego etapu chrześcijańskiej drogi do nieba.  Proszę o modlitwę w intencji Dzieci, aby wzrastały w łasce i mocy Bożej, karmiąc się Ciałem Chrystusa.
  3. Od 21 do 25 Czerwca przeżywamy czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami uczestniczą we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne tego tygodnia będą odprawiane w Kościele Parafialnym.
  4. W Środę w Kościele o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  5. Od dzisiejszej Niedzieli 20 czerwca br. Episkopat Polski odwołał dyspensę od uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych.Przypominam, że osoby chore oraz wszyscy, którzy zauważą u siebie objawy infekcji (np. kaszel, podwyższona temperatura, itp.) są zwolnione z obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej. Przypominam równocześnie o konieczności zachowania w kościołach dystansu i obowiązku zakrywania ust i nosa.
  6. Wracamy do rodzinnego sprzątania naszych świątyń. W następnym tygodniu proszę do Kaplicy Rodziny: Walczak, Pindral i Solarczyk do Kościoła Rodziny: Rodzice Dzieci 1 Komunijnych.
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019