OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 10 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 6. 06. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

08 czerwca 2021 – Wtorek – św. Jadwigi Królowej 
11 czerwca 2021 – Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 
12 czerwca 2021 – Sobota – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zgodnie z nowymi postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 kwietnia 2021 r. na Mszy Świętej, wewnątrz kościoła, łącznie nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę o zachowanie dystansu społecznego. Bardzo proszę, aby wierni w duchu odpowiedzialności podporządkowali się tym ograniczeniom. Zachęcam do skorzystania z dyspensy od osobistego uczestnictwa we Mszy Świętej i obejrzenia transmisji za pośrednictwem mediów.
  2. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie odprawiamy w łączności Mszą Święta.
  3. Zakończyło się cyklinowanie Kościoła. W Poniedziałek nastąpi montaż ławek i mebli liturgicznych od środy Liturgia wraca do Kościoła Parafialnego. Zapraszam chętnych do pomocy w dekorowaniu i sprzątaniu świątyni w poniedziałek na godz. 18.00.
  4. W Środę w Kościele o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  5. Od wtorku 8 czerwca w Kościele Parafialnym rozpoczynamy próby do Uroczystości I Komunii Świętej. Klasę 3a zapraszam na godz. 16. 30, a klasę 3b na godz. 19. 00. Obecność obowiązkowa.
  6. W Piątek 11 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – jest do dzień naszego parafialnego odpustu. O godz. 18.00 Msza Święta będzie sprawowana w Kościele parafialnym, po Mszy procesja eucharystyczna wokół Kościoła i nabożeństwo do NSPJ. Za udział we Mszy i nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. W związku jeszcze trwającymi obostrzeniami nie będzie kapłanów z dekanatu. Tego dnia nie obowiązuje post piątkowy.
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019