OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23. 05. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

24 maja 2021 – Poniedziałek – Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
26 maja 2021 – Środa – Św. Filipa Nereusza
27 maja 2021 – Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
29 maja 2021 – Sobota – Św. Urszuli Ledóchowskiej

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zgodnie z nowymi postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 kwietnia 2021 r. na Mszy Świętej, wewnątrz kościoła, łącznie nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę o zachowanie dystansu społecznego. Bardzo proszę, aby wierni w duchu odpowiedzialności podporządkowali się tym ograniczeniom. Zachęcam do skorzystania z dyspensy od osobistego uczestnictwa we Mszy Świętej i obejrzenia transmisji za pośrednictwem mediów.
  2. Nabożeństwo majowe w dni powszednie odprawiamy w łączności z Mszą Święta.
  3. Dnia 24 maja w poniedziałek rozpoczynamy cyklinowanie Kościoła z tego względu przez ok. 2 tygodnie Kościół parafialny będzie wyłączony z użytkowania. Cała liturgia tego czasu będzie miała miejsce w Kaplicy.
  4. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo majowe, a następnie Msza Św.
  5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Marianna Wiśniewska, lat 89, Eugeniusz Ziętek, l. 68 i Irena Sobocińska, l. 66; Polecajmy Ich dusze Miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie … „
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019