OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 3 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – 18. 04. 2021r.

  1. W liturgii Kościoła w nadchodzącego tygodnia wspominamy:

23 kwietnia 2021 – Piątek – św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski  

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zgodnie z nowymi postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 25 marca 2021 r. na Mszy Świętej, wewnątrz kościoła, łącznie nie może być więcej niż 8 osób. Osoby stojące na zewnątrz proszę o zachowanie dystansu społecznego. Bardzo proszę, aby wierni w duchu odpowiedzialności podporządkowali się tym ograniczeniom. Zachęcam do skorzystania z dyspensy od osobistego uczestnictwa we Mszy Świętej i obejrzenia transmisji za pośrednictwem mediów.
  2. Zapowiedź przedślubna:

W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

 

  1. Dąbrowicz Marcin kawaler, zam. Mała Nieszawka
  2. Bliźniak Ola Anastazja, panna, zam. Krasnystaw (zapowiedź 1)

 

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

 

  1. W Środę w Kościele o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  2. Wszelkie sprawy duszpasterskie można odbyć osobiście w biurze parafialnym lub po Mszy świętej, a także załatwić telefonicznie lub drogą e-mailową. Nry dostępne w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.
  3. Msze Święte do odwołania będą odprawiane w Kościele Parafialnym (Rodzina, która zamówiła intencje proszę, by wcześniej telefonicznie zgłosiła swój udział, max. 8 osób).
  4. Składam serdeczne Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom indywidualnym i wpłacającym datki na konto parafialne na bieżące potrzeby Parafii.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019