OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 21.  03.  2021r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy obchodzili:

25 marca 2021 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zgodnie z postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia na Mszy Świętej po przeliczeniu powierzchni Kościoła, wewnątrz Świątyni nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę, aby zachowały od siebie odstęp min. 1,5 metra.
  2. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcję dłoni przez wszystkich uczestników liturgii.
  3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 w Kaplicy. Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30. w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  4. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  5. Dziękuję Panu Wójtowi Krzysztofowi Czarneckiemu i Panu Brygadierowi Michałowi Śniegowskiemu – Dowódcy 2 Jednostki Straży Pożarnej w Toruniu za pomoc i przeprowadzenie podcinki drzew przy kościele i plebanii. We wtorek planowana jest podcinka drzew na parkingu przy kaplicy. Bardzo proszę, aby tego dnia o nie parkować samochodów na terenie prac wycinkowych.
  6. W czasie pandemii w okresie przedświątecznym nie będzie dekanalnych dni spowiedzi świętej. Proszę o skorzystanie z sakramentu Pokuty i Pojednania przed parafialnymi Mszami Świętymi.
  7. W przyszłą Niedzielę podczas każdej Mszy Świętej błogosławieństwo palm.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019