OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 28.  02.  2021r.

  1. W liturgii nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

04 marca 2021 – Święto św. Kazimierza, królewicza 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zgodnie z postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia na Mszy Świętej po przeliczeniu powierzchni Kościoła, wewnątrz Świątyni nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę, aby zachowały od siebie odstęp min. 1,5 metra.
  2. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcję dłoni przez wszystkich uczestników liturgii.
  3. Dzisiejsza niedziela to dzień solidarności z misjami. Po Mszach Świętych odbywa się zbiórka do puszek na misje. Ze wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w piątki Drogę Krzyżową odprawiamy o godz. 17.00 w Kaplicy. Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30. w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  5. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – Od godz. 9.30 odwiedzę Chorych z Komunią Święta. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. O godz. 16.20, nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta i Droga Krzyżowa.

  1. W przyszłą niedzielę tj. 7 marca, po Mszy św. o godz. 11.30. spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się Przyjęcia I Komunii Świętej oraz poświęcenie różnica, gromnicy i książeczek do nabożeństwa.
  2. Dziękuję członkom II Róży Różańcowej za posprzątanie kaplicy.
  3. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019