OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 7.  02.  2021r.

 

  1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

10 lutego 2020 – Środa – wspomnienie obowiązkowe św. Scholastyki, dziewicy 

11 lutego 2020 – Czwartek – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. Zgodnie z postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowiana Mszy Świętej po przeliczeniu powierzchni Kościoła, wewnątrz Świątyni nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę, aby zachowały od siebie odstęp min. 1,5 metra.
  2. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcję dłoni przez wszystkich uczestników liturgii.
  3. W Środę w Kościele o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  4. W czwartek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Msza św. w Kaplicy –   o godz. 9.00.   Po Mszy św. błogosławieństwo nad chorymi na sposób lourdzki oraz udzielenie sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo proszę, aby osobom starszym umożliwić przybycie do Kościoła na Msze Świętą.
  5. Dnia 14 lutego, w niedzielę, po Mszy Świętej o 11.30 w naszej parafii gościć będziemy parę małżonków ze Wspólnoty Kościoła Domowego z Torunia. Para została zaproszona z inicjatywy Róży Różańcowej Rodziców.  Małżonkowie dadzą osobiste świadectwo wiary, nadziei i miłości ukazujące działanie Pana Boga w ich życiu.  Podzielą się także owocami czynnego uczestnictwa we Wspólnocie Ruchu Światło-Życie, jaką jest Kościół Domowy. Zapraszamy chętnych parafian, do wysłuchania świadectwa zaproszonych gości.
  6. Składam serdeczne Bóg zapłać osobom przybyłym i ofiarującym swoją pomoc w usunięciu ozdób świątecznych, choinek i żłóbka w Kaplicy i Kościele. Dziękuję Państwu Sobólskim, Pani Joannie Durlak, Barbarze Krzemińskiej i córce Faustynie, Joannie Rusinek.
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019