OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 17.  01.  2021r.

1. W Liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

19 stycznia 2021 – Wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara

1. Zgodnie z postanowieniami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Zdrowia na Mszy Świętej po przeliczeniu powierzchni Kościoła, wewnątrz Świątyni nie może być więcej niż 12 osób, a w kaplicy 10. Osoby stojące na zewnątrz proszę, aby zachowały od siebie odstęp min. 1,5 metra.
  2. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcję dłoni przez wszystkich uczestników liturgii.
  3. W dzisiejszą Niedzielę kolekta przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  4. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii, za zaproszenia, wszelką życzliwość, poczęstunki, obecność składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Od 18 do 25 Stycznia obchodzić będziemy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  6. W związku z dalszym zamknięciem granic i odwołanymi lotami. Nie odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej w miesiącu marcu. Proszę o kontakt z biurem podróży i odbiór wpłaconych zaliczek.
  7. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.