OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 28 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 11.  10.  2020r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

13 października 2020 – Wtorek – Bł. Honorata Koźmińskiego 
15 października 2020 – Czwartek – św. Teresy od Jezusa 
16 października 2020 – Piątek – św. Jadwigi Śląskiej 
17 października 2020 – Sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą Niedzielę w jedności z papieżem Franciszkiem, przeżywamy XX Dzień Papieski, pod hasłem „Totus Tuus” – Cały Twój. Po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która pomaga ubogiej, a bardzo zdolnej młodzieży w dalszej edukacji. Pomóżmy stypendystom i wesprzyjmy materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
 2. Przypominam o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcję dłoni przez wszystkich uczestników liturgii.
 3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
 4. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
 5. W Piątek 16 października, po Mszy Świętej i Różańcu ok godz. 18.00 do kaplicy, zapraszamy na akademię poświęconą osobie Jana Pawła II. Przedstawienie zaprezentują uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce.
 6. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, którą odprawiamy w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2 ,3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 i kandydatów do bierzmowana.
 7. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15.30.
 8. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi (godz. 8.00, 10.00 lub 11.30). Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 9. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021.
 10. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Gronowskim, Domżalskim i Rusinek natomiast w Kościele: Rodzinom: Olszewskich.
 11. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019