OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 4.  10.  2020r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

05 października 2020 – Poniedziałek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu 
06 października 2020 – Wtorek – Św. Faustyny Kowalskiej 
07 października 2020 – Środa – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą Niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 2. W przyszłą Niedzielę tj. 11 Października w jedności z papieżem Franciszkiem, będziemy przeżywali XX Dzień Papieski, pod hasłem „Totus Tuus” – Cały Twój. Po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia, która pomaga ubogiej, a bardzo zdolnej młodzieży w dalszej edukacji. Pomóżmy stypendystom i wesprzyjmy materialnie ten wyjątkowy, konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
 3. W Środę o godzinie 17.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, Różaniec, a następnie Msza Św.
 4. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, którą  odprawiamy w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2 ,3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 i kandydatów do bierzmowana.
 5. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15.30.
 6. Można składać roczne wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w ciągu roku przed niedzielnymi Mszami Świętymi. Na kartkach wyłożonych przy wyjściu z Kościoła proszę o zapisanie imienia i nazwiska zmarłego oraz godziny, na która wypominki mają być odczytywane. Nowe wypominki będą odczytywane od pierwszej niedzieli Adwentu.
 7. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021.
 8. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Walczak i Pindral natomiast w Kościele: Rodzinom: Stachowiak, Ziółkowskich i Dąbrowskich.
 9. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Teresa Murawska, l. 85. Polecajmy Jej dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…
 1. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019