OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 26 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 27.  09.  2020r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

29 września 2020 – Wtorek –  Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 
30 września 2020 – Środa – Św. Hieronima 
01 października 2020 – Czwartek – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 
02 października 2020 – Piątek –  Wspomnienie obowiązkowe świętych Aniołów Stróżów 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

 1. W dzisiejszą Niedzielę w naszej Parafii trwa Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu.  Po Mszy św. o godz. 10.00 Adoracja będzie trwała w Kościele Parafialnym. Zakończenie Adoracji i Błogosławieństwo przed Msza św. o godz. 16.00. Zachęcam do osobistej modlitwy i taki podział obowiązków by znaleźć czas na chwilę wyciszenia i powierzenia Bogu codziennych spraw naszego serca.
 2. Składam serdeczne Bóg Zapłać za wszelkie ofiary złożone w III niedzielę miesiąca na kolektę  przeznaczoną na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
 3. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
 4. W czwartek rozpoczynamy miesiąc Październik – poświęcony modlitwie Różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy Różańcowej, którą będziemy odprawiali w łączności z Mszą Świętą. Na różaniec w następujące dni tygodnia Października zapraszam: Poniedziałek – klasy 1, 2 ,3; Wtorek – klasy – 4, 5, 6; Środa – mieszkańców okolic Kościoła, Czwartek – Emerytów i Rencistów, Piątek klasy – 7, 8 i kandydatów do bierzmowana.
 5. W Niedzielę Różaniec odprawiamy w Kościele o godz. 15.30.
 6. Od 1 Października przechodzimy na zimowy czas sprawowania wieczornej liturgii tj. na godzinę 17.00.
 7. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej modlitwa różańcowa, nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – Chorych z Komunią Święta odwiedzę od godz. 9.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 16. 00. O godz. 16.30 Modlitwa Różańcowa, nabożeństwo do NSPJ, a następnie Msza Święta. Zapraszam Dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św., do odprawienia dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.  Po Mszy św. spotkanie Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 1. W przyszłą Niedzielę 4 października po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 2. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2021. Chętnych do odprawienia Mszy św. Gregoriańskich za bliskich zmarłych, proszę o kontakt w najbliższym czasie.
 3. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom Królikowskich i Olejarczyk, natomiast w Kościele: Rodzinom Błażejewskich, Lewandowskich i Rysiewskich.
 4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019