OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 25 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 20.  09.  2020r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

21 września 2020 – Poniedziałek – Święto świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W dzisiejszą III niedzielę miesiąca kolekta  przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. W przyszła sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu rozpoczniemy Wieczystą Adorację w Naszej Parafii. W kaplicy Adoracja będzie trwała całą noc do Niedzielnej Mszy św. o godz. 8.00, następnie po Mszy św. o godz. 10.00 Adoracja będzie trwała w Kościele Parafialnym. Zakończenie Adoracji i Błogosławieństwo przed Msza św. o godz. 16.00. Zachęcam do osobistej modlitwy i taki podział obowiązków by znaleźć czas na chwilę wyciszenia i powierzenia Bogu codziennych spraw naszego serca.
  4. W wtorek 27 Października w Naszej Parafii odbędzie się kanoniczna wizytacja ks. Bpa Ordynariusza. Tego dnia na Mszy Św. o godz. 17.00 Ks. Biskup udzieli Młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Z tej racji w przyszła Niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z Rodzicami Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Dziękuję Firmie AS Produkt i Rodzinie Pasturek za ofiarowanie stojaków i płynów do dezynfekcji rąk oraz płynów do dezynfekcji powierzchni, których firma jest producentem.
  6. Dziękuję Panu Maciejowi Zielińskiemu za ofiarowanie i montaż studzienki ściekowej pod nowym kranem na cmentarzu parafialnym.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinie Zduńskich z córką, natomiast w Kościele: Rodzinie Lipowskich.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.
Parafiamalanieszawka.pl - 2019