OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 24 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 13.  09.  2020r.

14 września 2020 – Poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
15 września 2020 – Wtorek – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
16 września 2020 – Środa – Świętych Korneliusza i Cypriana
18 września 2020 – Piątek – Święto św. Stanisława Kostki

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na prace remontowo-gospodarcze w naszej Parafii.
  4. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinie: Kamińskich, natomiast w Kościele: Rodzinom: Borek i Michałkiewicz.
  5. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia