OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 23 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 6.  09.  2020r.

08 września 2020 – Wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na poszkodowanych w Bejrucie, które za pośrednictwem Caritas Polska zostaną przekazanie potrzebującym.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. Zostało jeszcze kilka wolnych intencji Mszy Św. na listopad i grudzień tego roku. Można zamawiać Intencje Mszalne na Rok 2021.
  4. W dzisiejszą Niedzielę 6 września na Mszy Świętej o godz. 11. 30 poświęcę plecaki i przybory szkolne uczniom klas 1 szkoły podstawowej. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w Roku Szkolnym 2020/2021.
  5. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinie: Kamińskich natomiast w Kościele: Rodzinie: Dąbrowicz.
  6. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.