OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 13 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 28.  06.  2020r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

29 czerwca 2020 – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła 

03 lipca 2020 – Święto św. Tomasza Apostoła 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W ubiegłą Niedzielę 21 czerwca (niedziela) o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym przeżywaliśmy  Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. 21 Dzieci przyjęło po raz pierwszy Chrystusa do Swego Serca. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości, szczególnie rodzicom za prace przy kościele parafialnym i dar dla parafii w postaci 4 olejowych świec ołtarzowych i kryształowych ampułek.
  2. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a następnie Msza Św.
  3. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone podczas kolekty na cele inwestycyjno-gospodarcze w naszej Parafii.
  4. W dzisiejszą niedzielę na godz. 11.30 do Kaplicy zapraszam wszystkich uczniów i przedszkolaków na Msze Świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego. Życzę Wszystkim udanych i bezpiecznych urlopów, dobrego wypoczynku i pogody oraz pamięci o modlitwie i niedzielnej Eucharystii w różnych zakątkach naszej Ojczyny i świata.
  5. W dzisiejszą Niedzielę 28 czerwca o godzinie 13. 00 w Kościele Parafialnym ks. Sylwester Łaska, wdzięczny Bogu za dar powołania odprawi Msze Świętą Prymicyjną. To pierwsze powołanie z naszej parafii. Zapraszamy Parafian, a także grupy parafialne do wspólnotowej modlitwy.
  6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca – po Mszy Świętej nabożeństwo eucharystyczne i modlitwy o powołania;

I piątek miesiąca – od godziny 9.30 odwiedzę chorych z Komunią Świętą.   Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź Święta od godz. 17. 30. Na zakończenia adoracji nabożeństwo do NSPJ następnie Msza Święta.

  1. Zapowiedzi przedślubne: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Łukasz Paweł Sekuła, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Agnieszka Irena Rezulak, panna, zam. Toruń (Zapowiedź 1)

9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Więckowskich, Siekleckich i Grabickich natomiast w Kościele: Rodzinie Cackowskich

10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019