OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 12 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 21.  06.  2020r.

 1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

24 czerwca 2020 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela 

27 czerwca 2020 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy – Patronki Diecezji Toruńskiej 

 1. W Piątek 19 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – dzień odpustu Parafialnego. Dziękuję z liczny udział w Sumie Odpustowej, za życzenia, kwiaty i ofiarowaną Msza święta z okazji 16 rocznicy moich święceń Kapłańskich. Dziękuję zespołowi „Wspomnienie” za uświetnienie liturgii śpiewem. Pani Sołtys Brygidzie Czapiewskiej i Marcinowi Garncarek za słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników Mszy Odpustowej.
 2. W dzisiejszą Niedzielę 21 czerwca (niedziela) o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym przeżywamy w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Tego dnia Msza Święta o godz. 10.00 zostanie odprawiona w Kaplicy o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym.
 3. Od 22 do 26 Czerwca będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne będą odprawiane w Kościele.
 4. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
 5. W dniu dzisiejszym przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na cele inwestycyjno-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
 6. W przyszłą niedziele na godz. 11.30 do Kaplicy zapraszam wszystkich uczniów i przedszkolaków na Msze Świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego.
 7. W Niedzielę 28 czerwca o godzinie 13. 00 w Kościele Parafialnym ks. Sylwester Łaska, wdzięczny Bogu za dar powołania odprawi Msze Świętą Prymicyjną. To pierwsze powołanie z naszej Parafii. Zapraszamy Parafian, a także grupy parafialne do wspólnotowej modlitwy.
 8. Nabożeństwo Czerwcowe odprawiamy w łączności z wieczorną Mszą Święta o godz. 18.00
 9. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Gołost, Orczykowskich i Niezgoda natomiast w Kościele: Rodzinie Łaska
 10. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

 

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019