OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 11 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 14.  06.  2020r.

  1. W liturgii Kościoła nadchodzącego tygodnia będziemy wspominali:

17 czerwca 2020 – Środa – Św. Alberta Chmielowskiego 
19 czerwca 2020 – Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 
20 czerwca 2020 – Sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny 

Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.

  1. W Piątek 19 czerwca będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to dzień odpustu Parafialnego. Z tej racji zapraszam na Sumę odpustową do Kościoła Parafialnego na godz. 18.00. Po Mszy Św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ oraz akt zawierzenia NSPJ i procesja eucharystyczna wokół Kościoła. Za udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny
  2. W przyszłą Niedzielę 21 czerwca (niedziela) o godz. 11. 00 w Kościele Parafialnym będziemy przeżywali w naszej Parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Tego dnia Msza Święta o godz. 10.00 zostanie odprawiona w Kaplicy o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym.  Od poniedziałku 15 czerwca w o godzinie 18.40 w Kościele Parafialnym próby do Uroczystości I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa. W Czwartek 18 czerwca o godz. 17.00 w Kościele Parafialnym Pierwsza Spowiedź dla Dzieci, a także możliwość spowiedzi dla Rodziców, następnie próba generalna.
  3. Od 22 do 26 czerwca będziemy przeżywali czas „Białego Tygodnia”. Dzieci ubrane w szatki wraz z Rodzicami będą uczestniczyły we Mszy Świętej o godz. 18.00 w Kościele Parafialnym. Wszystkie intencje mszalne będą odprawiane w Kościele.
  4. W Środę o godzinie 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, nabożeństwo czerwcowe, a następnie Msza Św.
  5. Za tydzień przypada III niedziela miesiąca kolekta tego dnia przeznaczona jest na cele inwestycyjno-gospodarcze w naszej Parafii. Za wszelkie ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  6. Nabożeństwo Czerwcowe odprawiamy w łączności z wieczorną Mszą Święta o godz. 18.00.
  7. Bóg zapłać przybyłym Rodzinom za kwiaty i posprzątanie Kościoła i Kaplicy. W nadchodzącym tygodniu opiekę na domem Bożym w Kaplicy powierzamy Rodzinom: Szulc i Kosmowskich, natomiast w Kościele: Rodzicom Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019