OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU – 8.  03.  2020r.

  1. Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet a także wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  2. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa pasyjne; w tym tygodniu w piątek Drogę Krzyżową odprawimy o godz. 17.00 w Kościele. Gorzkie Żale śpiewamy w Niedzielę o godz. 15.30. w Kościele przed Mszą Świętą o godz. 16.00. Za udział w nabożeństwach pasyjnych można uzyskać odpust zupełny.
  3. Dziękuję Panu Janowi Dąbrowskiemu i Panu Eugeniuszowi Olszewskiemu za zorganizowanie wycinki krzewów na parkingu przy Kościele.
  4. Dziękuję Rodzinie Gołaś i Panu Waldemarowi Talkowskiemu za nowe nasadzenia tui na kościelnym parkingu. Kuchni Edyty dziękuję za zasponsorowane nowych krzewów.
  5. Dziękuję Państwu Dąbrowicz Właścicielom Sali „Elema” za udostępnienie parkingu podczas niedzielnych nabożeństw.
  6. Zapowiedzi przedślubne: W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić:

Piotr Szymerski, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Ewelina Sztandara, panna, Wielka Łąka (Zapowiedź 1)

 

Patryk Domżalski, kawaler, zam. Mała Nieszawka

Agnieszka Chłopecka, panna, zam. Łubianka (Zapowiedź 2)

 

Gdyby ktokolwiek wiedział o kanonicznych przeszkodach do zawarcia związku małżeńskiego tych narzeczonych zobowiązany jest powiadomić o tym miejscowego duszpasterza.

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Tygodnik Niedziela w cenie 6 zł do zakupienia i odebrania prenumeraty w zakrystii.
  2. Za tydzień przypada 3 niedziela miesiąca kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne.
  3. Dziękuję przybyłym rodzinom za posprzątanie Kościoła i kaplicy. W następnym tygodniu proszę do kaplicy: Rodziny: Krygier i Marciniak, do Kościoła Rodziny: Chabrych, Wolskich i Zielińskich.
  4. Życzę wszystkim błogosławionej Niedzieli i nadchodzącego tygodnia.

 

Parafiamalanieszawka.pl - 2019